Pierwszy odcinek podcastu opublikowany! Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie! Dziękuję za maile, sms-y, rozmowy, komentarze, recenzje, kciuki, serduszka, za wszystko! 

Winien jestem jeszcze kilka wyjaśnień, kilka odpowiedzi na pytania od Was.

Obok mojego głosu pojawia się jeszcze głos Grzegorza Spisaka, dziennikarza "Gazety Krakowskiej", z którym odwiedziliśmy pana Tadeusza. Głos Grzegorza pojawi się w kilku odcinkach, bo wiele razy pracowaliśmy razem. Grzegorz zawsze robił mi jakieś zdjęcie z rozmówcą, bo miał CYFROWY aparat (przypomnę, akacja rozgrywa się 20 lat temu!). Niestety, na skutek awarii dysku stracił wszystkie zdjęcia, teksty i notatki. Wielka szkoda. Pewnie gdybym i ja nagrywał na cyfrowym sprzęcie, to nie byłoby Podcastu Prowincjonalnego:) A był taki moment, że rozgłośnia wyposażyła nas w cyfrowe rejestratory. Psuły się co dwa dni, a poczciwy "marantz" był jak lodołamacz "Lenin":). 

Jeden ze słuchaczy pyta, czy pytania zadawane podczas rozmowy były dogrywane teraz?

Nie, nie były. Materiał został tylko lekko zmontowany. Wyciąłem bardzo niewiele, kilkanaście sekund może.

Dlaczego szumi podczas rozmowy? 

Szumi, bo to nagranie pochodzi z magnetofonowej kasety, a one trochę szumiały:)

Czy drewniany samochód można gdzieś zobaczyć? 

Oczywiście. Jest jedną z miliona atrakcji Willi Tadeusz w Lanckoronie. Jeśli już tam będziecie, to uszanujcie ten pojazd, nie wsiadajcie, oglądajcie tylko. Aktualne zdjęcia TALORA znajdziecie na "socialach" Willi Tadeusz. Na przykład tutaj.

Kiedy będzie następny odcinek?

Myślę, że uda mi się zaprosić Was na kolejną podróż w przeszłość 20 stycznia. Jeśli nie chcecie przegapić, to możecie zasubskrybować podcast na google, apple, spotify albo youtube.

Chętnie odpowiem na inne pytania. Piszcie, komentujcie, recenzujcie! Jeszcze raz dziękuję za ciepłe przyjęcie pierwszego odcinka i do usłyszenia!